Derneğimizden İftar Programı

admin adminHaberler0 Yorum11 Temmuz 2017

Şeyh Edebali Eğitim Gençlik Derneği öncülüğünde Mimar Sinan Mühendisler Birliği, Çeküd, Eğitim ve Değişim derneklerinin il temsilcilikleri ortaklığında iftar programı düzenlendi.

Kent Ormanı’nda gerçekleşen iftar yemeğine Müftü Necati Akkuş, Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü Halis Çelik, PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt,  çok sayıda davetli katıldı.

Şeyh Edebali Eğitim Gençlik Derneği öncülüğünde Mimar Sinan Mühendisler Birliği, Çeküt ve Eğitim ve Değişim derneklerinin il temsilcilikleri ortaklığında iftar programı düzenlendi.

Programda konuşan Şeyh Edebali Eğitim Gençlik Derneği Başkanı Fatih Öncü, iftar organizasyonuna katılan herkese teşekkür ederek, Ramazan aylarını tebrik etti.

Dernek olarak 5 yıldır gerçekleştirilen Ufka Yolculuk yarışmalarında büyük aşama kaydettiklerini dile getiren Öncü,”Bu yıl nasip olursa yüzme ve izcilik konularında gençlerimize hizmet sunmaya, sizlerin desteği ile başlayacağız. Bu konuda tescil işlemleri son aşamaya geldi” dedi.

Öncü konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Ayrıca Mimar Sinan Mühendisler Birliği özellikle teknik konularda eğitim ve hizmet sunmaya başlamıştır. Geçtiğimiz aylarda üniversitemizde Mimar Sinan ve eserleri hakkında bir belgesel sunumumuz olmuş, Balıkesir Eti Bor Tesisi’ne teknik gezi yapılmıştır. Yine geçtiğimiz günlerde tarihi Orhangazi İmaretinin restorasyonu hakkında Valimize bir mektup sunmuş bu minvalde bir mektupta Vakıflar Bursa Bölge Müdürümüze sunulacaktır. Burada bir parantez açmak istiyorum. Derneğimiz olarak, Ertuğrulgazi Türbesi’nde tutulmaya başlanan saygı nöbetinden dolayı valimize teşekkür ediyoruz.

Bu hizmetlerin yanı sıra çevre bilincini artırmak için ÇEKÜD’ün hizmetlerini ilimize taşımayı arzu ettik. Bu konuda öğretmenlere yönelik, çevre eğitimi eğitici kursu ve üniversite öğrencilerine sofrada sıfır artık ve su tasarrufu konularında eğitim çalışmaları olmuştur.

Son olarak Bahçelievler Mahallesi Beylerbeyi Caddesi’ndeki yeni adresimize hepinizi davet eder, devam eden hizmetlerimizle ve henüz proje aşamasında olan helal ve sağlıklı gıda, kritik analitik düşünce gibi bu hizmetlerde desteklerinizi beklemekteyiz” ifadelerini kullandı.

Öncü ayrıca bugüne kadar çalışmalarında kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

Şeyh Edebali Eğitim Gençlik Derneği öncülüğünde Mimar Sinan Mühendisler Birliği, Çeküd, Eğitim ve Değişim derneklerinin il temsilcilikleri ortaklığında düzenlenen iftar programı, emekli imam Mehmet Yavaş’ın yemek duası ile sona erdi.

Derneğimizden İftar Programı Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

Kategoriler

Haberler

Bozüyük Okullarına Ufkayolculuk Tanıtım Ziyaretleri

Bozüyük Okullarına Ufkayolculuk Tanıtım Ziyaretleri

Şeyh Edebali Eğitim, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Fatih

admin admin0 Yorum22 Ocak 2018
Bozüyük’te Ufkayolculuk Tanıtım Çalışmaları

Bozüyük’te Ufkayolculuk Tanıtım Çalışmaları

Ufka Yolculuk 6. Kültür Yarışmaları tanıtım ziyaretleri kapsamında Ufka Yolculuk

admin admin0 Yorum22 Ocak 2018
Ufkayolculuk 6 Yarışma Kitapları Satış Noktaları

Ufkayolculuk 6 Yarışma Kitapları Satış Noktaları

Bilecik linde yarışma kitaplarını aşağıda belirtilen yerlerden satın alabilirsiniz. Bilecik

admin admin0 Yorum22 Ocak 2018